Sieć innowacji

Twoja przestrzeń do rozwoju

Niezawodna łączność w sieci bezprzewodowej z Ubiquiti

Nie wystarczy już, aby urządzenia działały tylko w trybie plug-and-play. Firmy potrzebują teraz bardziej elastycznego sprzętu z możliwością integracji i dostosowania się do różnych procesów i wymagań. Tak, możesz śmiało łączyć się od razu, ponieważ sprzęt jest przyjazny dla użytkownika. Może również dostosowywać się do konkretnych potrzeb, dzięki czemu Ubiquiti stało się jedną z wiodących marek na rynku.

Zaawansowana łączność bezprzewodowa

Źródło: Ubiquiti, Inc. – Ubiquiti oferuje szeroką gamę urządzeń łączności bezprzewodowej spełniających Twoje potrzeby, od wzmacniaczy po telefony VoIP i kamery IP. Wysokiej jakości systemy zapewniają potężne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić energię i projektować produkty wysokiej klasy, które są trwałe i niezawodne. Kiedy przychodzi czas na wybredne kupowanie, jest to świetna firma, do której można się zwrócić.

Konfiguracja dla zaawansowanych

To wspaniale, że większość urządzeń Ubiquiti jest wstępnie skonfigurowana i jest łatwa w użyciu! Z drugiej strony, otwarte środowisko OS-u i dedykowany SDK pozwalają na samodzielne wprowadzenie daleko idących zmian w sposobie działania urządzeń. Powinieneś być w stanie łatwo modyfikować limity przepustowości, ustawienia bezpieczeństwa lub inne powiązane konfiguracje. Nie da się stworzyć sieci bezprzewodowej bez Ubiquiti UniFi. To jedna z podstawowych marek, które należy wziąć pod uwagę budując swoją sieć.

Szybkie budowanie i przenoszenie zestawu

Duży atrybut urządzeń Ubiquiti to łatwa konfiguracja. To sprawia, że jest popularnym wyborem dla nowicjuszy lub tych, którzy szukają niezawodnego, zgrabnego urządzenia, które jest łatwe w konfiguracji i obsłudze. Jeśli jednak nie znasz się na technologii, możesz również wybrać jeden z mniejszych modeli – ta wersja Lite oznacza, że są lżejsze i tańsze. Służą do budowy sieci tymczasowych, ale sprawdzają się również tam, gdzie podstawowe warianty po prostu nie spełniają założeń estetycznych.

Istotą poszczególnych urządzeń wchodzących w skład całej linii jest ułatwienie budowy sieci zadaniowych. Przy ograniczonych zadaniach konfiguracyjnych, posiadanie oprogramowania zapewniającego spójność pomiędzy częściami pozwala na praktycznie bezproblemowe użytkowanie.

Projektowane na lata

Choć większość produktów Ubiquiti projektowana jest z myślą o wykorzystaniu w małych i dużych firmach, to niektóre urządzenia cieszą się sporym uznaniem użytkowników prywatnych. Mimo że można je dostosować, wynika to częściowo z tego, że są zbudowane z myślą o trwałości. Ubiquiti swoje układy elektroniczne zamyka w naprawdę solidnych obudowach, które są odporne na uszkodzenia i trwałe. Nie dotyczy to tylko serii produktowych przeznaczonych do stosowania na zewnątrz.

Drugim aspektem, który wpływa na przedłużenie okresu eksploatacji sprzętu, jest dostępność akcesoriów: zasilaczy, anten, modułów do rozbudowy, przewodów czy przełączników pozwala w razie awarii szybko przywrócić sprzętowi pełną sprawność. Marki często dodają takie przyciski do swoich aplikacji i stron internetowych po znacznie wyższych kosztach. Natomiast rozszerzenia AI są znacznie tańszą opcją.